Wyszukaj na stronie
Masz już konto? Zaloguj się!

Jak ONE to robią

07 marzec 2017

Ida Kupś, Karolina Ośka, Kinga Ociepka-Grzegulska. Te nazwiska mówią same za siebie.

 

Trudno nie docenić kobiet, które pną się we wspinaczce coraz wyżej i wyżej, często zawstydzając swoich kolegów. Postanowiliśmy zaprosić do dyskusji Mistrzynię Polski w Boulderingu Idę Kupś, która zasłynęła ostatnio prowadząc drogę La Fabelita w Santa Linya (Hiszpania) o wycenie 8c. Karolinę Ośkę, która wspólnie z Gosią Grabską dokonały pierwszego kobiecego przejścia legendarnego Filara Kazalnicy IX+. Kinga Ociepka-Grzegulska poprowadziła w jaskini Mamutowej Sprawę honoru VI.8. Takiego przejścia w naszym kobiecym wspinaniu jeszcze nie mieliśmy. To tylko wybrane osiągnięcia naszych prelegentek. Panel poprowadzi Jagoda Mytych, współautorka poczytnego bloga „Góry książek”, która postawiła sobie na cel promowanie dobrej górskiej literatury i krytykowanie złej. Panel ma na celu przybliżenie szerszej publiczności wspinanie w wykonaniu płci pięknej na najwyższym światowym poziomie przez nasze rodzime „łojantki”.

 

Klub Wysokogórski w Katowicach zaprasza na pierwszy panel dyskusyjny „Jak one to robią? Topowe kobiece wspinanie”, który odbędzie się 19. marca o godz. 18.00 w katowickim klubie Namaste.

 

Bilety do nabycia na dwie godziny przed Prelekcją w Klubie Podróżników Namaste w cenie 15 zł Normalny oraz 10 zł dla członków Klubu Wysokogórskiego w Katowicach.

 

 

Bilety można rezerwować pod adresem e-mail rezerwacja@kw.katowice.pl. Odbiór rezerwacji do 30 minut przed prelekcją. W razie nie odebrania zarezerwowanego biletu rezerwacja przepada. 

 

 

 

/fot. Kamil Żmija/

 

 

/fot. Adam Kokot/

 

 

/fot. Adam Kokot/

 

 

 

Kontakt | Polityka prywatności | Media | Stara wersja strony | Konto klubu | Konto Pomnikowe

Copyrights © 2010-2019 Klub Wysokogórski w Katowicach. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projektowanie i tworzenie stron internetowych Orko Group