Wyszukaj na stronie
Masz już konto? Zaloguj się!

Kurs wspinaczki skalnej

12 styczeń 2019

 

 

Kurs wspinaczkowy w naszym Klubie to sportowe wyzwanie, przygoda i okazja do spotkań z ciekawymi ludźmi. Gwarantujemy sporą dawkę adrenaliny, solidną porcję wiedzy i możliwość nabierania doświadczenia u boku prawdziwych pasjonatów.

 
UWAGA!!
Nasza pasja jest zaraźliwa!
 

FAQ  >>KLIK<<
Poprzednie kursy  >>KLIK<<
Kontakt  >>KLIK<<
Vademecum  >>KLIK<<
Formularz Zgłoszeniowy  >>KLIK<<
Regulamin  >>KLIK<<  
Harmonogram kursu  >>KLIK<<
Program  >>KLIK<<

 

 

Dlaczego kurs w KW Katowice?

 

Wszyscy nasi instruktorzy posiadają licencję Polskiego Związku Alpinizmu, są to osoby z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń. Łączymy teorię z praktyką oferując kompleksowe szkolenie i aż 8 dni wspinaczkowych w skałach, w tym wyjazd w Sokoliki. Szkolimy od 1949 roku.

 

Jako jedni z nielicznych, o ile nie jedyni, oferujemy kurs w bardzo wydłużonej formie. Na część teoretyczną kursu składa się cykl 12 wykładów oraz 4 zajęć na sztucznym obiekcie, dzięki którym doskonale przygotujecie się na praktykę w skałach. Część praktyczna natomiast to 8 dni wspinaczkowych w skałach Jury Krakowsko-Częstochowskiej i Sokolików, dzięki którym poznacie wspinanie zarówno w granicie jak i w jurajskim wapieniu. 

Jesteś początkującym wspinaczem i martwisz się że nie dasz sobie rady? Spokojnie, nie ma powodu do obaw. Na naszym kursie jest miejsce zarówno dla początkujących jak i dla nieco bardziej zaawansowych wspinaczy. 

Nasz kurs to nie tylko suche przygotowanie przyszłych wspinaczy do samodzielnego uprawiania tego sportu, to także zaproszenie do czynnego udziału w życiu klubowym! Nie jesteśmy szkołą wspinania która po zakończonym kursie zrywa kontakt z kursantem, u nas poznasz mnóstwo osób które jak Ty podzielają pasję do wspinania. 

 

 

 

 

 

 

Kontakt | Polityka prywatności | Media | Stara wersja strony | Konto klubu | Konto Pomnikowe

Copyrights © 2010-2019 Klub Wysokogórski w Katowicach. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projektowanie i tworzenie stron internetowych Orko Group