Wyszukaj na stronie
Masz już konto? Zaloguj się!

Zawody Klubowe

15 marzec 2017

Obrady sztabu organizacyjnego ogniska klubowego były owocne, także mamy dla wszystkich zainteresowanych więcej informacji. Miejsce i termin nie uległy zmianie –  spotykamy się 11-12 czerwca 2016r. na Strażnicy Przewodziszowickiej. Gdyby prognozy pogody zapowiadały armageddon z niebios, impreza zostanie przeniesiona na przyszły tydzień, o czym wcześniej poinformujemy.

 

Sobotni dzień rozpoczynamy zawodami klubowymi, które w tym roku będą miały trochę inną formę. Dobieramy się w pary. Ważne jest, aby 1 osoba z zespołu była członkiem klubu KW Katowice, SW KW Katowice albo tegorocznym kursantem KW Katowice.

Zespoły będą mogły wybrać jedną z czterech kategorii: OPEN, PRO, WOMAN, SENIOR. Wspinamy się na ilość oraz jakość na Jurze Północnej. W grę wchodzą wszystkie rejony oraz drogi opisane przez P. Haciskiego w przewodnikach Jura 1 oraz 2 (obowiązują najnowsze wydania). Zawody zostaną rozegrane w godzinach 9:00 – 18:30. Należy pamiętać, aby oddać kartę zawodnika/zespołu do godziny 18:30 u organizatorów pod Strażnicą Przewodziszowicką!  Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w zawodach. Atrakcyjne nagrody czekają na zwycięzców ;)

Regulamin oraz więcej informacji znajdziecie TUTAJ.

 

Wszystkie osoby zainteresowane uczestnictwem w zawodach muszą dokonać rejestracji: w siedzibie KW Katowice, online (formularz zgłoszeniowy do wypełnienia tutaj LINK ), bądź w dniu zawodów u organizatorów pod Strażnicą Przewodziszowicką od godz. 09:00.

 

Tradycji musi stać się zadość, więc wieczorem zagramy w Fireballa, a niedzielny poranek rozpoczniemy wspinaniem na czas z obciążeniem.

 

Zawody oraz ognisko nie odbyłoby się bez finansowego wsparcia następujących firm: Taternik w górach wysokich, Małachowski, Lhotse, HiMountain, UNISPORT – Mammut, ClimbingOutlet, Omnis oraz: Mateusza Szumilczuka. Dziękujemy!

 

Do zobaczenia pod Strażnicą Przewodziszowicką przy ognisku! 

Kontakt | Polityka prywatności | Media | Stara wersja strony | Konto klubu | Konto Pomnikowe

Copyrights © 2010-2019 Klub Wysokogórski w Katowicach. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projektowanie i tworzenie stron internetowych Orko Group